Sıkça Sorulan Sorular

Game of Zone dünyasına nasıl üye olabilirim?

Web sitemizin üst menüsünde bulunan kayıt ol butonu ya da mobil sitemizde arama bölümünün yanında bulunan Giriş Yap/üye Ol bölümü ile kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sitenizdeki fiyatlar ile Game of Zone deneyim merkezindeki  fiyatlar aynımdır?

www.gameofzone.com  özel olan kampanyalar ve istisnai durumlar dışında fiyatlarımız mağazalarımızda da geçerlidir. Bazı ürünler ise mağazalarımıza özel fiyatlarla kampanyada olabilir. Detaylı bilgi için +90 501 042 9312 müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün fiyatları değişkenlik gösteriyor ve güncelleniyor. Bunun temel sebebi nedir?

www.gameofzone.com yabancı menşeli ürünler döviz kuruna bağlı olarak TL üzerinden güncellenebilmektedir. Temel sebep döviz kurlarındaki değişkenliktir.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

KVKK aydınlatma metni içerisinde belirttiğimiz üzere veri sahibi başvuru formunu doldurarak [email protected] mail adresine gönderebilir ve üyeliğinizin kapatılarak anonimleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Siparişimin ödemesini hangi kanallar ile yapabilirim?

Siparişinizin ödemesini banka/kredi kartlarıyla veya Havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Siparişimin ödemesini birden fazla kartla yapabilir miyim?

Birden fazla kartla ödeme yalnızca Game of Zone Deneyim Merkezimizden yapılmaktadır. www.gameofzone.com  sitemizden yapılan satışlarda bu işlemi gerçekleştiremiyoruz.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Ne yazık ki bu aşamada kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kredi kartına taksit seçenekleriniz nelerdir?

Güncel taksit seçeneklerimize ödeme alanından ulaşabilir, Dönemsel ve değişken taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Kredi kartına taksitli alışverişlerde iade işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?

Game of Zone tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öder, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

Kredi kartı taksitlendirmelerinde vade farkı uygulanıyor mu?

Kredi kartı taksitlendirmelerinde vade farkı uygulanmaktadır. Vade farkı oranlarını ürünlerin içerisindeki ve siparişinizin son aşamasındaki "Taksit Seçenekleri" bağlantısından görebilirsiniz.

Havale/EFT ödemesini size nasıl yapacağım? Ödemeyi size bildirmem gerekiyor mu? Nasıl bir yol izleyeceğim?

Sipariş tutarınızı Banka Hesapları sayfasında her alan herhangi bir hesaba transfer edebilirsiniz. Bu işlemi ilgili bankaların şubelerinden, internet şubelerinden, mobil uygulamalarından veya ATM'lerinden yapabilirsiniz. Ödemenizi yaparken alıcı adının Zone Bilişim Teknolojileri ve Ticaret Limited Şirketi olduğundan emin olunuz. Aksi takdirde ödemeniz hesaplarımıza geçmemekte, tarafınıza iade edilmektedir. Ödemenizi yaptıktan sonra dekontunuzun taranmış hâlini veya fotoğrafını [email protected]  adresine gönderdiğinizde siparişiniz en kısa süre içerisinde onaylanacaktır ve size kargo edilecektir.

Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?

Game of Zone MNG kargo, Yurtiçi Kargo ve Hepsijet ile kargo süreçlerini yönetmektedir.

Siparişimde adres değişikliği nasıl sağlayabilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce adres değişikliği sağlanamamaktadır. Siparişiniz kargoya verildikten sonra ise teslimat sağlatmak istediğiniz adresinizi ilgili kargo firması ile irtibata geçerek sağlayabilirsiniz. 


Kargo paketimi teslim alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Siparişinizi kargo teslim aşamasında eksik ya da hasarlı olup olmadığı konusunda kontrol etmeniz gerekmektedir. Gelen kurye ya da kargo personeli paketinizin kontrolü için sizi bekleyecektir. Siparişinizin tam olduğundan ve herhangi bir hasar oluşmadığından emin olduktan sonra teslimatı tamamlayınız. Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız ya da SMS ile gelen kodu iletmeyiniz.

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.

Lütfen kargo tutanağını imzalamadan (ya da sms kodunuzu söylemeden)önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.
 
Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden gameofzone.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. gameofzone.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir. Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargo edilecektir. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Kargo ücreti alıyor musunuz?

Karakurt.com' dan aldığınız ürünler için hiç bir kargo ücreti ödemezsiniz. Sizden talep edilen hiç bir bedeli ödemeyiniz. Bu durum hızlı teslimat veya kurye hizmetleri için geçerli değildir.

Ürünüm kargodan hasarlı geldi. Ne yapmalıyım?

Siparişi asla teslim almamanız ve kapıda kargo hasar tutanağı tutturarak geri göndermeniz gerekmektedir. Siparişi hasarlı ya da eksik şekilde teslim almanız durumunda maalesef yardımcı olamamaktayız. Kargo görevlisi teslimat aşamasında siparişinizde hasar ya da herhangi bir eksik olup olmadığı konusunda gerekli kontrollerinizi yapabilmeniz için sizi bekleyecektir.

Ürünlerin garanti süreleri kaç yıldır?

Garanti sürelerini ürünlerin internet sitemizdeki yer alan Garanti ve İade Koşulları başlığından öğrenebilirsiniz. Garanti süreleri en az iki yıldır.

Sizden satın aldığım ürünümü teknik servise nasıl gönderebilirim?

Teknik servise ürün göndermek için gerekli koşulları ve süreci Garanti ve İade Koşulları başlığından öğrenebilirsiniz.

Teknik servis süreci nasıl işlemektedir?

Teknik servis süreci, ürünü tarafınızdan teslim aldıktan sonra göndermiş olduğunuz üründe 20 iş günü içerisinden sürecin tamamlanması hedeflenmektedir.

Karakurt.com' da satılan ürünler faturalı mıdır?

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünler faturalı ve garantilidir. ikinci el veya kullanılmış ürün satışımız yoktur.

Faturam ne zaman ve nasıl gönderilecek? Gelmediyse ne yapabilirim?

Sitemizden satın aldığınız tüm ürünler ile birlikte size fatura sureti gönderilir. Aynı zamanda yasal zorunluluk olarak faturalarınız  e-Arşiv veya e-Fatura olarak düzenlenir ve vermiş olduğunuz mail adresinize ilave olarak iletilir. Eğer mail adresinize faturanızı tekrardan almak istiyorsanız [email protected] adresimize sipariş numaranız ile birlikte bir mail atmanız gerekmektedir. Bu süreç maksimum 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Acil talepleriniz için +90 542 730 (ZONE) 96 63 nolu Whatsapp destek hattımızdan bizlere yazabilirsiniz.

Siparişimin faturasını firma adına kestirebilir miyim?

Sipariş ekranında yer alan fatura tipini kurumsal olarak seçerek firma adına fatura kestirebilirsiniz. 
IdeaSoft® | E-Ticaret paketleri ile hazırlanmıştır.